Ju jeni vizitori 4650863

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 NE NJE NGA ZONAT ME TE MIRA NE DURRES
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 344
   • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: e re
   • Distrikt: Durrës
   • Qark ose prefekture: Durrës
   • Qytet: Plazhi rrota e kuqe
   • zone: - - -
   • Vleresim energjie: A+
    • per shitje 28 000 €
  • Detajet e prones

   Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Durresit ,ne vend te qete prane detit ne plazhin 'Teuta'.
   Apartamenti ka nje organizim fantastik dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje pjesa e kuzhines tualet dhe ballkon me pamje nga deti.
   Dera e jashtme e apartamentit eshte e blinduar, dyshemet me pllaka qeramike gjithashtu dhe pllakat e tualetit. Dritaret dhe dyert e ballkoneve jane me duralumin. Pompe per ngritjen e ujit ne depozita siper pallatit. Pallati disponon dy ashensore.

   Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • te gjitha dhomat 2
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Perreth
    • Ambjente comerciale
    • Stacion gazi
    • zona jeshile
    • spital
    • Market
    • Plazh
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • qender tregtare
    • Supermarkete
    • Pamje nga plazhi
    • Pamje nga qyteti
    • Pamje nga kopeshti
    • Pamje nga deti
   • ekstra
    • Dysheme 6
   • sherbimet
    • Televizor kabllor
    • elektricitet
    • uje
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Enes Kasemi
   Telefone: +355662044231
   email: e.kasemi@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %