Ju jeni vizitori 4600521

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje tek Kopshti Botanik
 • 14958208_1005685239577160_1387740824_o
  Full Screen
  • 14958208_1005685239577160_1387740824_o%1/6
  • 14923976_1005685222910495_468605189_o%2/6
  • 14895414_1005685189577165_1428093931_o%3/6
  • 14907823_1005685176243833_605049781_o%4/6
  • 14923081_1005685066243844_117586316_o%5/6
  • 14959186_1005685159577168_218315553_o%6/6
  1/6
  14958208_1005685239577160_1387740824_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 503
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopshti Botanik
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 73 150 €
 • Detajet e prones

  Jepet Apartament ne shitje tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma ,1 sallon,1 ballkon dhe 2 tualete. Ai ndodhet ne nje pallat qe eshte ne fazen e fundit te ndertimit. Per te gjithe ate qe preferojne nje zone te qete me klime te paster per te banuar,ky apartament do ishte zgjedhja e duhur. Per me shume informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %