Ju jeni vizitori 4698254

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira prane Ministrise se Shendetesise.
 • rita ora
  Full Screen
  • rita ora%1/6
  • 600c3a29-50e6-4bde-b1c8-c794de9df454%2/6
  • a504b91e-e278-448b-b4e3-04d45504a165%3/6
  • d28ee635-eb4b-4d5e-ae83-4cd03be58c86%4/6
  • c1789714-8cc8-4888-bc93-f1fcb4d002db%5/6
  • 3808edc1-2f64-4780-a788-c81ee9e629d5%6/6
  1/6
  rita ora
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 453
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Hasan Sufa"
  • Zona e brendshme: 85 m²
   • Per qira  260 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje , tualet dhe nje ballkon. Pozicionohet ne katine e dyte te nje ndertimi ekzistues. Apartamenti jepet bosh dhe mund te pershtatet si per banim ashtu edhe per biznes.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta