Ju jeni vizitori 4698276

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qera apartament 2+1
 • DSCN3325
  Full Screen
  • DSCN3325%1/7
  • DSCN3326%2/7
  • DSCN3328%3/7
  • DSCN3330%4/7
  • DSCN3331%5/7
  • DSCN3329%6/7
  • DSCN3324%7/7
  1/7
  DSCN3325
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 293
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Rruga Skenderbeg
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Egnatia" ,Durres
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 60 000 €
   • Per qira  200 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqje totale 120 metra katror prane Flagship center ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues 5 katesh. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje,1 tualet dhe dy ballkone . Ne rast shitje ,cmimi i apartamentit eshte 60000,por apartamenti mund te jepet edhe per qera afatgjata me cmim 200 euro ne muaj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Stacion treni
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %