Ju jeni vizitori 4650807

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen me qera gazoniere
 • DSCN3284
  Full Screen
  • DSCN3284%1/9
  • DSCN3285%2/9
  • DSCN3290%3/9
  • DSCN3292%4/9
  • DSCN3288%5/9
  • DSCN3287%6/9
  • DSCN3291%7/9
  • DSCN3289%8/9
  • DSCN3286%9/9
  1/9
  DSCN3284
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 294
  • Tipi i prones: Dhome gjumi
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Currila
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 1, Currila, Durres
  • Zona e brendshme: 35 m²
   • Per qira  110 €
 • Detajet e prones

  Jepen me qera gazoniere ne zonen e Currilave, prane hotel '2 kitarrat'. Gazonieret ndodhen ne nje vile private ne katin e dyte dhe te trete . Jane 4 gazoniere pa kuzhinen me cmim 150 mij lek dhe 2 gazoniere te tjera me cmim 200 mij lek bashke me kuzhinen te cilat kane edhe pamje nga rruga. Jane te pajisura me krevat, dollap, tavoline ngrenie, frigorifer dhe banjo. Per cdo informacion ,pres te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 35.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta