Ju jeni vizitori 4571379

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Japet magazine me qera
 • 21
  Full Screen
  • 21%1/11
  • 19%2/11
  • 18%3/11
  • 16%4/11
  • 3%5/11
  • 12%6/11
  • 1%7/11
  • 6%8/11
  • 10%9/11
  • 9%10/11
  • 8%11/11
  1/11
  21
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 295
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Autostrada Tirane-Durres
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres , km 6
  • Zona e brendshme: 1.287 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera magazine me siperfaqje 1287 m2 ne autostraden Tirane - Durres , km 6. Magazina ka nje lartesi maksimale pre 6 metrash, permasat jane 21m x 61,5 dhe eshte e pozicionuar buze autostrades. Ambienti ka kabine elektrike personale 20000kw dhe uje te siguruar 24 ore . Gjithashtu ruhet me polici private 24 ore. Per cdo informacion shtese,pres te me kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 1287.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta