Ju jeni vizitori 4571163

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • IMG_0623
  Full Screen
  • IMG_0623%1/13
  • IMG_0626%2/13
  • IMG_0620%3/13
  • IMG_0622%4/13
  • IMG_0644%5/13
  • IMG_0627%6/13
  • IMG_0633%7/13
  • IMG_0638%8/13
  • IMG_0639%9/13
  • IMG_0643%10/13
  • IMG_0649%11/13
  • IMG_0651%12/13
  • IMG_0653%13/13
  1/13
  IMG_0623
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 469
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht
  • Zona e brendshme: 107 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi ,dy tualete , kuzhine e vecuar ,ballkon me pamje . Pallati është i ri me punime cilësore , me dy ashensor. Ka nje organizim funksional dhe interesant. Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontraktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 107.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %