Ju jeni vizitori 4571236

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament luksoz per qira te Kopshti Botanik/Zoologjik.
 • IMG_7953
  Full Screen
  • IMG_7953%1/15
  • IMG_7932%2/15
  • IMG_7930%3/15
  • IMG_7933%4/15
  • IMG_7934%5/15
  • IMG_7937%6/15
  • IMG_7939%7/15
  • IMG_7947%8/15
  • IMG_7952%9/15
  • IMG_7938%10/15
  • IMG_7945%11/15
  • IMG_7955%12/15
  • IMG_7956%13/15
  • IMG_7957%14/15
  • IMG_7959%15/15
  1/15
  IMG_7953
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 724
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Liqeni i Thate, prane Kopshtit Botanik/Zoologjik.
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per qira. Apartamenti ka siperfaqje 140 m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri me ashensor, ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. I organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine,1 studio, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre bashkohore. Apartamenti disponon 3 post parkimi te perfshire ne cmim.. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Majlinda Budani
  Telefone: +355694050009
  email: majlinda.budani@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta