Ju jeni vizitori 4584317

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET LOKAL TEK 21 DHJETORI
Ekskluzive
 • 20161102_114154
  Full Screen
  • 20161102_114154%1/10
  • 20161101_175905%2/10
  • 20161102_114157%3/10
  • 20161102_114328%4/10
  • 20161102_114215%5/10
  • 20161102_114348%6/10
  • 20161102_114355%7/10
  • 20161102_114406%8/10
  • 20161102_114419%9/10
  • 20161102_114409%10/10
  1/10
  20161102_114154
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 473
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: 21 dhjetori
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
   • per shitje 400 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal tek 21 dhjetori , ne gjendje pune aktualisht eshte me qera, me nje klientele te garantuar dhe te zgjedhur. lokali eshte i organizuar nga dy banjo ,nga 100m²
  hapsire e brendshme dhe 300m² verande ,organizim mjaft i mire , i paisur me certifikate pronesie. per me teper info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %