Ju jeni vizitori 4600613

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament
 • 20161102_142212
  Full Screen
  • 20161102_142212%1/7
  • 20161102_142240%2/7
  • 20161102_142003%3/7
  • 20161102_142024%4/7
  • 20161102_142014%5/7
  • 20161102_142202%6/7
  • 20161102_142225%7/7
  1/7
  20161102_142212
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 475
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.kavajes ish parku
  • Zona e brendshme: 116 m²
  • Mbulim zone: 116 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament tek ish parku i autobuzeve ,ne nje zone mjaft te mire dhe komleks i ri dhe bashkohor, kati trete 2+1 , jepet per 400 euro i mobiluar,shtepia mobilohet sipas preferencave te klientit.te interesuarit te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.00 m²
   • Zone interneti 116.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta