Ju jeni vizitori 4584270

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera
 • IMG_2298
  Full Screen
  • IMG_2298%1/9
  • IMG_2300%2/9
  • IMG_2297%3/9
  • IMG_2299%4/9
  • IMG_2301%5/9
  • IMG_2293%6/9
  • IMG_2292%7/9
  • IMG_2296%8/9
  • IMG_2294%9/9
  1/9
  IMG_2298
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 188
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Him Kolli
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Zone toke: 115 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qera tek Him Kolli. Apartamenti ndodhet ne nje pallate shume cilesor, dhe e eshte i mire organizuar. Ka nje orientim shume te mire. Ka nje mobilim moderne. Ka akses ne rruget kryesore te tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ermal Aliaj
  Telefone: 00355696556777
  email: ermal0405@outlook.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta