Ju jeni vizitori 4673355

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qera.
 • IMG_7855
  Full Screen
  • IMG_7855%1/9
  • IMG_7856%2/9
  • IMG_7852%3/9
  • IMG_7862%4/9
  • IMG_7857%5/9
  • IMG_7859%6/9
  • IMG_7858%7/9
  • IMG_7861%8/9
  • IMG_7860%9/9
  1/9
  IMG_7855
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 727
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori.
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament 4+1 per qira. Apartamenti ka siperfaqje 108 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te nje pallati ekzistues ne nje nga zonat me kerkuara te Tiranes. I organizuar ne 1 dhome ndenje,1 studio, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre moderne. . Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Majlinda Budani
  Telefone: +355694050009
  email: majlinda.budani@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta