Ju jeni vizitori 4650861

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje prane Selvise
 • WhatsApp Image 2016-10-25 at 16.36.58
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-25 at 16.36.58%1/1
  1/1
  WhatsApp Image 2016-10-25 at 16.36.58
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 454
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Zona e brendshme: 47 m²
  • Mbulim zone: 54 m²
   • per shitje 77 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan ne Rrugen Siri Kodra, shume prane Selvise. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me akses direkt me rrugen kryesore. Siperfaqja 47.4m2 (me hipoteke), ambienti eshte open space dhe me nje tualet brenda.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 54.00 m²
   • Zone interneti 47.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %