Ju jeni vizitori 4673318

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • DSCN3339
  Full Screen
  • DSCN3339%1/6
  • DSCN3338%2/6
  • DSCN3334%3/6
  • DSCN3350%4/6
  • DSCN3337%5/6
  • DSCN3336%6/6
  1/6
  DSCN3339
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 298
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Adresa: Stacioni i pare, Plazh ,Durres
  • Zona e brendshme: 115 m²
   • per shitje 74 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqje totale 115 m2 . Ndodhet ne nje pallat te ri ne perfundim ne katin e 3-te te banimit. Punimet jane mjaft cilesore me parking dhe ashensor. Apartamenti eshte me pamje fantastike nga deti ne te dyja ballkonet e tij .Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. Per informacion shtese,pres te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Market
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga deti
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %