Ju jeni vizitori 4650798

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Vile me qira dhe shitet ne Qender
 • 3
  Full Screen
  • 3%1/14
  • 1%2/14
  • 4%3/14
  • 2%4/14
  • 6%5/14
  • 5%6/14
  • 7%7/14
  • 8%8/14
  • 9%9/14
  • 10%10/14
  • 11%11/14
  • 12%12/14
  • 13%13/14
  • 14%14/14
  1/14
  3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 476
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Hoxha Tahsim", Qender
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Zone toke: 70 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane Qendres se Tiranes, ne hyrje te rruges H.Tahsim, jepet vile me qira dhe shitet. Vila eshte ambjent komercial i cili eshte perdorur me pare si bar restorant dhe kopsht privat; mund te pershtatet dhe per banim. Prona disponon 2 hapesira te medha open space dhe nje ambjent me vete per kuzhinen. Gjithashtu ne prone, ka mundesi parkimi ose krijimi te abjentit per lokal pasi ka nje verande 70 metra dhe te gjelberuar. Vila eshte e shtruar me parket, eshte rrethuar nga mur dhe ka dhe 2 tualete. Vila shitet: 300.000 euro. Per me teper detaje jeni te lutur per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone toke 70.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta