Ju jeni vizitori 4698223

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira ne Bllok
  • IMG-20161028-WA0012
    Full Screen
    • IMG-20161028-WA0012%1/7
    • IMG-20161028-WA0014%2/7
    • IMG-20161028-WA0015%3/7
    • IMG-20161028-WA0016%4/7
    • IMG-20161028-WA0013%5/7
    • IMG-20161028-WA0010%6/7
    • IMG-20161028-WA0011%7/7
    1/7
    IMG-20161028-WA0012
  • Detajet perberese te prones
    • Reference: PRE 506
    • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
    • Tipi i prones: Apartament
    • status: i/e perdorur
    • Distrikt: Tirana
    • Qark ose prefekture: Tirana
    • Qytet: Blloku
    • zone: - - -
    • Adresa: Rruga Vaso Pasha
    • Zona e brendshme: 100 m²
    • Mbulim zone: 112 m²
      • Per qira  800 €
  • Detajet e prones

    Jepet apartament me qira me siperfaqe te brendshme prej 100 m2 e organizuar nga kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dy dhoma gjumi ballkon si dhe dy tualete. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
  • Te paraqitura

    • Dhoma
      • Tualete 2
      • Dhoma ndenje 1
      • te gjitha dhomat 2
    • Perreth
      • farmaci
      • Shkolle
      • Supermarkete
    • ekstra
      • Dysheme 6
    • Siperfaqet
      • planimetria 112.00 m²
      • Zone interneti 100.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

    Menyre Kontakti

    emer
    Telefone
    email
    Mesazh
  • Te dhena per agjentin

    Ervis Koci
    Agent
    Telefone: +355686045121
    email: erviskoci@c21prestigealbania.com
  • Detaje per agjensi

    CENTURY 21 Prestige
    Telefone: +355 4 2 400 371
    email: info@c21prestigealbania.com
  • Harta