Ju jeni vizitori 4698280

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 20161103_133306
  Full Screen
  • 20161103_133306%1/8
  • 20161103_132755%2/8
  • 20161103_132716%3/8
  • 20161103_132802%4/8
  • 20161103_132840%5/8
  • 20161103_132921%6/8
  • 20161103_132913%7/8
  • 20161103_132855%8/8
  1/8
  20161103_133306
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 508
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 86 m²
  • Mbulim zone: 91 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe totale 91 m2 dhe e brendshme 86 m2 e organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dy dhoma gjumi dy ballkone dhe nje tualet.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 91.00 m²
   • Zone interneti 86.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %