Ju jeni vizitori 4584488

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane Qendres Globe .
 • IMG-20161022-WA0009
  Full Screen
  • IMG-20161022-WA0009%1/7
  • IMG-20161022-WA0007%2/7
  • IMG_8736%3/7
  • IMG_8734%4/7
  • IMG-20161022-WA0012%5/7
  • IMG_8732%6/7
  • IMG-20161022-WA0017%7/7
  1/7
  IMG-20161022-WA0009
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 729
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kavajes , Qendra Globe
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 97 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane Qendres Globe . Apartamenti eshte teresisht i rinovuar me punime shume cilesore . Organizimi i brendshem 2 dhoma gjumi , ambjent gatimi dhe ndenje te perbashket , 2 banjo , Planimetri e rregullt dhoma gjumi te bollshme , dritare te medha me orjentim jug lindje. Mobilimi i apartamentit eshte teresisht i ri i cili shitet vecmas . Per cdo lloj informacioni ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %