Ju jeni vizitori 4698221

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 me verande
 • 263_2
  Full Screen
  • 263_2%1/13
  • 14914968_136499790157037_220279012_n%2/13
  • 14937024_136499603490389_1712995483_n%3/13
  • 14971333_136499576823725_1909658187_n%4/13
  • 14962887_136499666823716_487501021_n%5/13
  • 14915058_136499750157041_1647254876_n%6/13
  • 14937119_136499673490382_1829080935_n%7/13
  • 14938015_136499766823706_814680049_n%8/13
  • 14962336_136499646823718_1965355479_n%9/13
  • 14962859_136499813490368_2059122926_n%10/13
  • 14962946_136499633490386_890883349_n%11/13
  • 14962986_136499680157048_9402822_n%12/13
  • 14971342_136499756823707_1878507991_n%13/13
  1/13
  263_2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 2
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: prane Bulevardit "Dëshmorët e Kombit"
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Mbulim zone: 156,40 m²
   • per shitje 154 900 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti është 3+1 me sipërfaqe 156.4 m² dhe dhe pozicionohet në pjesën veriore dhe jugore duke siguruar ajër të pastër gjatë gjithë ditës dhe një pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit dhe kodrat e liqenit.
  Është i organizuar me tre dhoma gjumi, një sallon, dy tualete dhe dy ballkone.
  Salloni është i bollshëm dhe perfshin pjesën e ndenjes, kendin e gatimit, ngrënien dhe ka dalje në ballkon.
  .Ky apartament ka dalje në tarracë, e cila ka nje siperfaqe prej 164.1 m².
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 156.40 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Dallendyshe Dervishaj
  Telefone: 0662002500
  email: dallendyshe.dervishaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %