Ju jeni vizitori 4600323

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje tek Kompleksi Ana
 • 20161103_133918-1_resized
  Full Screen
  • 20161103_133918-1_resized%1/3
  • 20161103_133925_resized%2/3
  • 20161103_133958_resized%3/3
  1/3
  20161103_133918-1_resized
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 3
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Pjeter Budi"
  • Zona e brendshme: 50,40 m²
  • Mbulim zone: 58 m²
   • per shitje 44 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan ne nje nga komplekset me te mira te kryeqytetit.Dyqani ka nje siperfaqe prej 50.4 m2,me nje fasade te mire brenda kompleksit,dhe i pershtatshem per minimarket,parukeri,farmaci,klinike dentare,etj.Cmimi i arsyeshem,per me shume informacion ju lutem me kontaktoni ne numrin e meposhtem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 0
   • Dhoma ndenje 0
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 58.00 m²
   • Zone interneti 50.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Feim Zhupani
  Telefone: 0692447601
  email: feim.zhupani@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %