Ju jeni vizitori 4698271

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Dubleks me Qira tek Liqeni i Thate
 • dining 1
  Full Screen
  • dining 1%1/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.57.41 (1)%2/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.58.57 (4)%3/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.58.57 (2)%4/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.58.57 (7)%5/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.58.57 (6)%6/15
  • Master bedroom 2%7/15
  • Master bedroom 3%8/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.57.41 (5)%9/15
  • Second bedroom 1%10/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.57.42%11/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.58.11 (1)%12/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.58.11 (2)%13/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.58.11 (3)%14/15
  • WhatsApp Image 2016-11-05 at 14.58.11 (6)%15/15
  1/15
  dining 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 198
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Thate tek Kompleksi FZ
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 128 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me Qira Apartament Dubleks tek Liqeni i Thate,

  Apartamenti ndodhet ne kompleksin FZ, tek Liqeni i Thate,

  Kompleksi eshte nje nga rezidencat me te preferuara te Tiranes.

  Ky apartamenti perbehet
  Ne katin e pare te dubleksit ndodhet Soxhorno, Kuzhina, Ballkoni dhe nje banjo
  ne katin e siperm te dubleksit ndodhen dy dhomat e gjumi, ku njera eshte plotesisht e mobiluar dhe dhoma e dyte e gjumit e cila mund te plotesohet sipas kerkeses.
  Njera nga dhomat e gjumit ka dalje ne ballkon. dhe banjo.
  Ju mireprsim per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 128.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta