Ju jeni vizitori 4600565

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre per shitje te Blloku Gintash, Laprake
 • Full Screen
  • 0%1/9
  • 1%2/9
  • 3%3/9
  • 4%4/9
  • 2%5/9
  • 6%6/9
  • 5%7/9
  • 7%8/9
  • 8%9/9
  1/9
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 199
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Blloku Gintash
  • Zona e brendshme: 107 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet zyre me siperfaqe 107 m2. Zyra eshte e organizuar ne 4 ambjente pune, kuzhine te vecante, tualet , ballkon dhe gjithashtu ka nje dhome serverash. Zyra eshte totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme si tavolina pune, PC, konicionere, kamera sigurie. Eshte e planifikuar per 10+ poste pune.
  Prona dispponon Certifikate Pronesie. Ju lutem per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 107.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglent Bici
  Broker
  Telefone: +355672049400
  email: eglentbici@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %