Ju jeni vizitori 4584407

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent zyre!
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: EL 472
   • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Blloku
   • zone: - - -
   • Adresa: Rr. Abdyl Frasheri
   • Zona e brendshme: 40 m²
    • Per qira  400 €
  • Detajet e prones

   Jepet me qira ambjent zyre! Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe eshte i mobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ku ofron vizibilitet dhe fasilitet te larte. Per me shume informnacion jeni te mirepritur per nje vizite ne prone.
   Faleminderit!
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
   • Perreth
    • Qendra e qytetit
    • zona jeshile
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 40.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Enxhi Rustemi
   Telefone: +355672030829
   email: info@c21elite.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Elite
   Telefone: 00355 42236595
   email: info@c21elite.al
  • Harta