Ju jeni vizitori 4584254

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+2+1 per Shitje
 • IMG_2501
  Full Screen
  • IMG_2501%1/16
  • IMG_2507%2/16
  • IMG_2499%3/16
  • IMG_2508%4/16
  • IMG_2504%5/16
  • IMG_2510%6/16
  • IMG_2513%7/16
  • IMG_2505%8/16
  • IMG_2495%9/16
  • IMG_2497%10/16
  • IMG_2500%11/16
  • IMG_2512%12/16
  • IMG_2498%13/16
  • IMG_2502%14/16
  • IMG_2511%15/16
  • IMG_2509%16/16
  1/16
  IMG_2501
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 189
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Medar Shtylla
   • per shitje 111 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+2+1 per Shitje tek Ish new yorku. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te tiranes. Ka nje organizim perfekte i ambjenteve te brendshme dhe nje organizim shume te mire. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka nje mobilim moderne. Disponon dokumentacion te rregullte. Ka nje sip. 2 deri ne 3 metra garazh per bicikleta ose sende te ndryshme. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %