Ju jeni vizitori 4571179

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira dyqan buze rruges Bardhyl.
 • 14970834_1575928669099514_796872239_o
  Full Screen
  • 14970834_1575928669099514_796872239_o%1/7
  • 14964175_1575928645766183_1258187859_o%2/7
  • 14963429_1575928602432854_1725390833_o%3/7
  • 14954299_1575928612432853_1485530852_o%4/7
  • 14963416_1575928525766195_636076003_o%5/7
  • 15007835_1575928579099523_1239521163_o%6/7
  • 14963562_1575928562432858_1518110084_o%7/7
  1/7
  14970834_1575928669099514_796872239_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 473
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Bardhyl
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira dyqan buze rruges Bardhyl me trotuar perpara.I organizuar nga nje ambjent prej rreth 60m2 dhe 2 magazina te vogla nga 15m2 plus tualet,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti me pare ka funksionuar si dyqan kepucesh. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta