Ju jeni vizitori 4698317

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
 • IMG_2554
  Full Screen
  • IMG_2554%1/18
  • IMG_2553%2/18
  • IMG_2552%3/18
  • IMG_2547%4/18
  • IMG_2546%5/18
  • IMG_2550%6/18
  • IMG_2549%7/18
  • IMG_2555%8/18
  • IMG_2548%9/18
  • IMG_2563%10/18
  • IMG_2565%11/18
  • IMG_2557%12/18
  • IMG_2566%13/18
  • IMG_2562%14/18
  • IMG_2560%15/18
  • IMG_2564%16/18
  • IMG_2556%17/18
  • IMG_2551%18/18
  1/18
  IMG_2554
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 193
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ibrahim Kodra
  • Zona e brendshme: 121 m²
  • Zone toke: 121 m²
   • per shitje 115 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Shitje midis kompleksi Dinamo dhe komunes te parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri, ka aksesese me rruget e tiranes. Eshte i mire organizuar dhe ka nje orientim shume te mire nga Lindja. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 121.00 m²
   • Zone interneti 121.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %