Ju jeni vizitori 4584320

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Truall per shitje
Ekskluzive
 • SAM_1804
  Full Screen
  • SAM_1804%1/10
  • SAM_1802%2/10
  • SAM_1803%3/10
  • SAM_1805%4/10
  • SAM_1806%5/10
  • SAM_1807%6/10
  • SAM_1811%7/10
  • SAM_1809%8/10
  • SAM_1808%9/10
  • SAM_1812%10/10
  1/10
  SAM_1804
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 476
  • Tipi i prones: Truall ndertimi
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Tiranes
  • Zona e brendshme: 5.000 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Truall per shitje prane Liqenit te Tiranes.
  I lokalizuar ne nje nga zonat me te qeta dhe te gjelberuara te Tiranes me nje siperfaqe prej 5000 m.
  Per ta vizituar nga afer, ju ftojme te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 5000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ticiana Bishqemi
  Telefone: +355672030827
  email: ticiana.bishqemi@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %