Ju jeni vizitori 4600632

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera kati i pare i nje vile dykateshe
Ekskluzive
 • 14971866_689385921241983_1378022112_n
  Full Screen
  • 14971866_689385921241983_1378022112_n%1/15
  • 15175397_689385917908650_456385239_n%2/15
  • SAM_1797%3/15
  • SAM_1787%4/15
  • SAM_1777%5/15
  • SAM_1778%6/15
  • SAM_1782%7/15
  • SAM_1793%8/15
  • SAM_1791%9/15
  • SAM_1790%10/15
  • SAM_1795%11/15
  • SAM_1794%12/15
  • SAM_1799%13/15
  • SAM_1801%14/15
  • SAM_1786%15/15
  1/15
  14971866_689385921241983_1378022112_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 477
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: "Rruga Pjeter Bogdani"
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ne rrugen 'Pjeter Bogdani' jepet me qera kati i pare i nje vile dykateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 1 kuzhine. Gjithashtu ka nje hapesire te vecuar prej 33m e cila ka funksionin e nje bodrumi. Ballkoni i njeres prej dhomave te gjumit te mundeson daljen ne oborrin e shtepise.
  I pershtatshem per banim si dhe biznese te ndryshme.
  Per nje vizite ne prone, ju ftojme te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ticiana Bishqemi
  Telefone: +355672030827
  email: ticiana.bishqemi@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta