Ju jeni vizitori 4698237

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira vile prane Rruges se Kavajes
 • 15007668_1497992680218109_975636250_o
  Full Screen
  • 15007668_1497992680218109_975636250_o%1/16
  • 14958657_1497992703551440_1416709271_n%2/16
  • 14971939_1497992493551461_1963349742_n%3/16
  • 15034066_1497992393551471_1338188001_o%4/16
  • 14963434_1497992586884785_1039485475_o%5/16
  • 14971089_1497992473551463_355599368_o%6/16
  • 14963427_1497992610218116_113827469_o%7/16
  • 15007946_1497992550218122_1768194974_o%8/16
  • 14963444_1497992460218131_506753855_o%9/16
  • 14964242_1497992713551439_1977594121_o%10/16
  • 14976191_1497992726884771_834587188_o%11/16
  • 15008043_1497992443551466_367848100_o%12/16
  • 15033956_1497992690218108_105671898_o%13/16
  • 15034176_1497992503551460_1534628281_o%14/16
  • 15034171_1497992506884793_1297599586_o%15/16
  • 15007760_1497992520218125_1415135578_o%16/16
  1/16
  15007668_1497992680218109_975636250_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 460
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 335 m²
  • Zone toke: 135 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira vile tek Ambasada Greke prane Rruges se Kavajes. Me nje siperfaqje ndertimi prej 200 m2 ne 2 kate, vila organizohet ne katin e pare me holl ndenje, kuzhine e vecuar, korridor, tualet dhe nje garazhd, kati dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, tualet, korridor, ballkon. Ambienti eshte pjeserisht i mobiluar dhe i pajisur me sistem qendror ngrohje me kaldaje dhe po ashtu i pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Oborri i jashtem ka nje siperfaqje prej 135 m2 i mbjellur me peme dhe i gjelberuar. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 335.00 m²
   • Zone toke 135.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta