Ju jeni vizitori 4650828

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • IMG-20161107-WA0002
  Full Screen
  • IMG-20161107-WA0002%1/8
  • IMG-20161107-WA0008%2/8
  • IMG-20161107-WA0003%3/8
  • IMG-20161107-WA0005%4/8
  • IMG-20161107-WA0007%5/8
  • IMG-20161107-WA0006%6/8
  • IMG-20161107-WA0009%7/8
  • IMG-20161107-WA0004%8/8
  1/8
  IMG-20161107-WA0002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 509
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Vaso Pasha
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 92 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne bllok e organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dy dhoma gjumi nje ballkon dhe nje tualet e pozicionuar ne katin e trete te nje ndertese tre kateshe.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 92.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta