Ju jeni vizitori 4650867

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 525
   • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Myslym Shyri
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 63 m²
   • Mbulim zone: 100 m²
    • Per qira  3 500 €
  • Detajet e prones

   Jepet apartament me qira ne nje nga kryqezimet me te njohura ne Tirane.
   Organizohet ne dy dhoma gjumi, 1 sallon dhe 1 tualet.
   Aktualisht apartamenti sherben si ambient per banim por mund te sherbeje si ambient per biznese te ndryshme.
   Pozicioni teper i favorshem i jep mundesi te shpejta zhvillimi biznesit.
   Ndodhet ne corner, kati 0 dhe ka teper vizualitet nga te dy anet e rruges.
   Orientim jug-lindje
   Per nje vizite ne prone, na kontaktoni
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • te gjitha dhomat 2
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Perreth
    • Qendra e qytetit
   • ekstra
    • Dysheme 0
   • Siperfaqet
    • planimetria 100.00 m²
    • Zone interneti 63.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta