Ju jeni vizitori 4650860

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super Dupleks per shitje prane Ambasades Amerikane!!
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/19
  • 12%2/19
  • 111%3/19
  • 4525424%4/19
  • 42742%5/19
  • 1114%6/19
  • 42458%7/19
  • 4634%8/19
  • 5555555%9/19
  • 4234%10/19
  • 434%11/19
  • 2452%12/19
  • 4254%13/19
  • 54324%14/19
  • 5324%15/19
  • 458324%16/19
  • 7575786%17/19
  • 4345%18/19
  • 57457474547574774%19/19
  1/19
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 199
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga "Mustafa Lleshi"
  • Zona e brendshme: 190 m²
  • Mbulim zone: 190 m²
   • per shitje 190 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament dupleks me hipoteke prane Ambasades Amerikane. Kati 1-re ka nje siperfaqe 88.5m2 te organizuar me nje dhome te madhe ndenje, ambient te vecuar gatimi, nje tualet me dritare si dhe dy dhoma gjumi ku secila prej tyre ka ballkon te vecante. Kati i 2-te ka nje siperfaqe prej 101.2 m2 te organizuar me nje dhome ndenje te vecante, dhomen matrimoniale,nje dhome te vogel garderobe, tualet me dritare si dhe nje verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues. Eshte i rikonstruktuar totalisht (perfshire pjesen e jashtme te shkalleve), i shtruar me parket, sistem ngrohje ftohje me kondicioner ne cdo dhome, sistem ciller si dhe oxhak per ata qe preferojne ngrohjen me drru. Apartamenti ka dy depo te cilat gjithashtu sherbejne per te mbledhur objekte te ndryshme shtepiake. Pervec verandes se katit te dyte, ka akses per ne tarrace vetem nga pronaret e apartamentit. Cmimi i shitjes eshte 190000 € dhe ketu perfshihet mobilimi total i apartamentit, ku vlen per tu theksuar se elektroshtepiaket jane te gjitha te reja. Pallati ka akses direkt me rrugen dhe ndodhet ne nje zone ku ofrohen gjithe facilitetet e nevojshme. Orientimi Lindje dhe Jug-Perendim. Per me teper informacion ose shoqerim per te pare nga afer kete prone te vecante mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 190.00 m²
   • Zone interneti 190.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %