Ju jeni vizitori 4584432

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • 20161109_113230
  Full Screen
  • 20161109_113230%1/7
  • 20161109_113240%2/7
  • 20161109_113206%3/7
  • 20161109_113213%4/7
  • 20161109_112455%5/7
  • 20161109_113255%6/7
  • 20161109_113308%7/7
  1/7
  20161109_113230
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 11
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa:  Vetëm 15 minuta në këmbë nga Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"
  • Zona e brendshme: 55,50 m²
  • Mbulim zone: 48,30 m²
   • per shitje 41 600 €
 • Detajet e prones

  Apartament për shitje në zonën e Qytetit Studenti , në katin e 4 .
  Apartamenti disponon një sallon me dalje në ballkon , një dhomë gjumi e ndricuar dhe tualeti gjithashtu me ndricim natyral
  Ballkoni i apartamentit ofron një peisazh te mrekullueshëm , ky apartament është i pershtatshëm per një cift të ri i cili preferon nje zonë te qetë për të banuar.
  Për një vizte në pronë , na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 48.30 m²
   • Zone interneti 55.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aleks Pashaj
  Telefone: 0695541414
  email: aleks.pashaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %