Ju jeni vizitori 4698319

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyre
 • image-0-02-05-0447d7c2361d4db6e4b8cf59939aa0bdb58f45ac3997cec3f7d03f366a0b70ae-V (1)
  Full Screen
  • image-0-02-05-0447d7c2361d4db6e4b8cf59939aa0bdb58f45ac3997cec3f7d03f366a0b70ae-V (1)%1/2
  • image-0-02-05-d30b181ff79bdf4a78c0a187bdcc49e47b235763141463024995a40e30c27a30-V%2/2
  1/2
  image-0-02-05-0447d7c2361d4db6e4b8cf59939aa0bdb58f45ac3997cec3f7d03f366a0b70ae-V (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 734
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient per zyre,I organizuar me siperfaqe 120m2 me 60m verand dhe 1tualet.Ambienti esht ne katin e 6, eshte i shtruar me parket, vetrat xhami dhe ka pamje nga rruga.Per me shume info ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta