Ju jeni vizitori 4584451

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartament 2+1, tek Rr Hoxha Tahsim
 • 14875038_10211139606753942_398819291_n
  Full Screen
  • 14875038_10211139606753942_398819291_n%1/8
  • 14936980_10211139608233979_1634798595_n%2/8
  • 14886291_10211139606353932_337747796_n%3/8
  • 14875160_10211139608033974_1735761530_n%4/8
  • 14874869_10211139607793968_1700345994_n%5/8
  • 14885972_10211139609354007_1359547691_n%6/8
  • 14877741_10211139604353882_1383235656_n%7/8
  • 14886122_10211139608833994_613703662_n%8/8
  1/8
  14875038_10211139606753942_398819291_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 561
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Hoxha Tahsim"
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe. Apartamenti ka hyrje te vecante dhe nuk ka lidhje me apartamentet e tjera. Ndodhet ne nje zone mjafte te qete dhe me akses te menjehershem me qendren e Tiranes. Eshte i kompozuar ne 1 ambient ngrenie/ndenie, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte totalish i mobiluar dhe si mungon asgje per te jetuar. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta