Ju jeni vizitori 4698235

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne zonen e Linzes, prane resorant Qesaraku
 • image1 (2)
  Full Screen
  • image1 (2)%1/8
  • image2 (2)%2/8
  • image9%3/8
  • image4%4/8
  • image6%5/8
  • image5%6/8
  • image8 (2)%7/8
  • image3%8/8
  1/8
  image1 (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 565
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Linze
  • zone: - - -
  • Adresa: LINZE
  • Zona e brendshme: 72 m²
  • Mbulim zone: 82 m²
   • per shitje 39 950 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Linze prane resorant Qesarakut.Apartamenti organizohet ne 2 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1tualet dhe 1 ballkon.Disponon certifikate pronesie. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka orientim veri -lindje.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 82.00 m²
   • Zone interneti 72.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %