Ju jeni vizitori 4698281

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Apartament 2+1 Rezidenca Ambasador 1 pran TVSH
 • 14954430_206698253089845_1484581161_o
  Full Screen
  • 14954430_206698253089845_1484581161_o%1/8
  • 14959182_206698033089867_477378525_o%2/8
  • 14971614_206698156423188_820414237_o%3/8
  • 14963475_206697346423269_2102019977_o%4/8
  • 14975748_206698279756509_711546732_o%5/8
  • 14958206_206698269756510_2018724524_o%6/8
  • 14970905_206697883089882_1753171293_o%7/8
  • 14954307_206697996423204_549277247_o%8/8
  1/8
  14954430_206698253089845_1484581161_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 560
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Elbasanit Pran TVSH .Ambasador 1
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 122 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira, nje apartament komod dhe mjaft spacioz ne zemer Tiranes , perkatesishte prane Rezidences Ambasador 1. Apartamenti organizohet nga 1 sallon i mobiluar pjeserisht me ballkon dhe kondicioner, 2 dhoma gjumi me kondicioner, 1 guess room per miqte, 1 kuzhine e vecuar dhe 2 tualete, plus korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, ne rruge kryesore dhe me orjentim nga perendimi. Apartamenti mobilohet ne baze te kerkesave te klienteve ,Apartamenti mund te perdoret dhe per zyra , Per me teper detaje mbi pronen, apo nje vizite ne te, jeni te lutur te kontaktoni prane zyres sone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 122.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta