Ju jeni vizitori 4650794

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 3+1
 • 20161109_111918
  Full Screen
  • 20161109_111918%1/6
  • 20161109_112413%2/6
  • 20161109_111855%3/6
  • 20161109_111900%4/6
  • 20161109_112435%5/6
  • 20161109_112455%6/6
  1/6
  20161109_111918
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 12
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa:  Vetëm 15 minuta në këmbë nga Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"
  • Zona e brendshme: 141,20 m²
  • Mbulim zone: 33,10 m²
   • per shitje 149 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti per shitje 3+1 me siperfaqe 174.3 m2 dhe verande 79.4 m2 e aksesushme nga salloni dhe nga dhomat e gjumit.
  Ne apartament nuk kane perfunduar punimet e rafiniturave (lene sipas deshires se klientit) ,salloni i apartamentit eshte i bollshem dhe me ndricim natyral , ofron nje peisazh te mrekullueshem . apartamenti disponon 3 dhoma gjumi , 2 tualete gjithashtu me ndricim natyral.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 33.10 m²
   • Zone interneti 141.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aleks Pashaj
  Telefone: 0695541414
  email: aleks.pashaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %