Ju jeni vizitori 4571367

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1
 • P9010023.JPG
  Full Screen
  • P9010023.JPG%1/22
  • P8310011.Jhttp://imahttp://images.egorealestate.com/Z1280x960/W4988/S5/C4988/P6020639/Tphoto/ID1fde5b00-0000-0500-0000-000002e6e18cges.egorealestate.com/Z1280x960/W4988/S5/C4988/P6020639/Tphoto/ID1fde5b00-0000-0500-0000-000002e6e18cPG%2/22
  • P8310014.JPG%3/22
  • P8310015.JPG%4/22
  • P8310016.JPG%5/22
  • P8310017.JPG%6/22
  • P8310018.JPG%7/22
  • P8310020.JPG%8/22
  • P8310021.JPG%9/22
  • P8310022.JPG%10/22
  • P9010025.JPG%11/22
  • P9010024.JPG%12/22
  • P9010026.JPG%13/22
  • P9010028.JPG%14/22
  • P9010027.JPG%15/22
  • P9010029.JPG%16/22
  • P9010031.JPG%17/22
  • P9010030.JPG%18/22
  • P9010032.JPG%19/22
  • P9010034.JPG%20/22
  • P9010033.JPG%21/22
  • P9010036.JPG%22/22
  1/22
  P9010023.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 293
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4 tek Kompleksi Jon
  • Zona e brendshme: 129 m²
  • Mbulim zone: 129 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 129 m2, ne katin e peste te nje pallati te ri qe ndodhet mbi Kompleksin Jon. Apartamenti perbehet nga tre dhoma gjumi sallon., kuzhine dhe dy tualet. Ka pamje te plote nga deti dhe eshte pjeserisht i kompletuar
  Per informacion na kontaktoni

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 129.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 129.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %