Ju jeni vizitori 4650782

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament i ri me qera tek Liqeni i Thate
 • f21
  Full Screen
  • f21%1/11
  • ff22%2/11
  • f6%3/11
  • f14%4/11
  • f3%5/11
  • f16%6/11
  • f17%7/11
  • f20%8/11
  • f7%9/11
  • f11%10/11
  • f18%11/11
  1/11
  f21
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 13
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hamdi Sina
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 10 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 110m2, i orientuar plotesisht nga lindja, ne nje nga zonat me te qeta dhe te bukura te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje objekt te sapoperfunduar. Minikompleksi eshte i organizuar me nje oborr te brendshem i konceptuar si nje kopesht i gjelberuar. Apartamenti eshte i mobiluar hijshem,me mobilje shume cilesore dhe te krijon nje ndjesi komoditeti e mireqeniejeje. Jepet per here te pare me qira. Ka nje ambjent ndenieje te madh me kuzhinen e gatimit te perfshire, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone edhe 2 tualete. Apartamenti ofron nje pamje shume te bukur nga lindja. Ne cmim perfshihet edhe nje hapesire e madhe parkimi ku mund te vendosen lehtesisht 2 makina, e aksesueshme vetem nga pronaret e apartamenteve te kompleksit. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne numrat e meposhtem. Cmimi 450Euro/muaj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 10.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerta Cara
  Telefone: +355692708288
  email: blerta.cara@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta