Ju jeni vizitori 4650831

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Njesi 800 m2 per shitje ne Bulevardin Zhan D'Ark
Ekskluzive
 • ID22414700-0000-0500-0000-000002507dca (1)
  Full Screen
  • ID22414700-0000-0500-0000-000002507dca (1)%1/14
  • ID22414700-0000-0500-0000-000002507dcb%2/14
  • ID22414700-0000-0500-0000-000002507dc5%3/14
  • IMG_2033%4/14
  • IMG_2005%5/14
  • IMG_2052%6/14
  • IMG_2037%7/14
  • IMG_2042%8/14
  • IMG_2041%9/14
  • IMG_2043%10/14
  • IMG_2044%11/14
  • IMG_2045%12/14
  • IMG_2048%13/14
  • IMG_2049%14/14
  1/14
  ID22414700-0000-0500-0000-000002507dca (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 464
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Endri Keko
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Mbulim zone: 860 m²
   • per shitje 800 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet njesi komerciale ne Bulevardin Zhan D'Ark ne zonen perballe maternitetit te ri. Ambienti ka nje siperfaqje prej 800 m2 dhe organizohet ne open space me nje tualet brenda. E ndodhur ne katin 1 vetrate xhami nga rruga kryesore, ne nje pallat te ri ne nje zone shume te populluar i jep mundesine ambientit te sherbeje per nje sërë aktivitetesh te ndryshme, si zyra, palester, call center etj. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 860.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %