Ju jeni vizitori 4584239

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje 66m2, Kompleksi AnA
 • 401_0
  Full Screen
  • 401_0%1/7
  • 20161109_120001%2/7
  • 20161109_115916%3/7
  • 20161109_115936%4/7
  • 20161109_120046%5/7
  • 20161109_120033%6/7
  • 20161109_120101%7/7
  1/7
  401_0
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 5
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: Qyteti Studenti
  • Zona e brendshme: 66 m²
  • Mbulim zone: 94,80 m²
   • per shitje 66 000 €
 • Detajet e prones

  Dyqan për shitje, në një nga komplekset më të mira të qytetit të Tiranës. Dyqani ka një sipërfaqe të brendshme 66 m2, me një fasadë të madhe xhami që rrit shikueshmrinë, mundësinë e ekspozimit të produkteve e shenjave dalluese të biznesit dhe rrjedhimisht rrit gjasat për të tërhequr klientët. Si pjesë e tij përfshihet edhe një verandë me siperfaqe 16.4 m2. I përshtatshëm për Bar-Kafe, Minimarket, Fastfood, Librari, Klinikë Dentare, Petshop, etj. Ambientet e përbashkëta të gjelberuara, stolat, lisharëset dhe shatërvani i ndodhur ne sheshpushimin e objektit, e bëjnë edhe më tërheqëse këtë njësi. Kompleksi ndodhet fare pranë Qytetit Studenti. 15 minuta larg nga qendra e Tiranës. Cmimi është shumë konkurrues. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.80 m²
   • Zone interneti 66.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Jeta Hajdari
  Telefone: +355696911288
  email: jeta.hajdari@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %