Ju jeni vizitori 4600477

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje tek Qytet Studenti
 • F5
  Full Screen
  • F5%1/5
  • F3%2/5
  • F2%3/5
  • F4%4/5
  • F6%5/5
  1/5
  F5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 15
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 98,50 m²
  • Mbulim zone: 158 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan ne nje nga komplekset rezidenciale me te njohura te kyeqytetit. Dyqani ka nje siperfaqe prej 158m2.ku 38.8m2 nga siperfaqa e pergjithshme jan verande. Dyqani ka nje fasade te madhe xhami qe rrit shikueshmerine, mundesine e ekspozimit te produkeve e shenjave dalluese te biznesit dhe rrjedhimisht rrit gjasat per te terhequr klientet. Ambjentet e perbashketa te gjelberuara, stolat, lishareset dhe shatervani i ndodhur ne sheshpushimin e objektit, e bejne edhe me terheqese kete njesi. I pershatshem per minimarket, parukeri, farmaci dhe klinike dentare. Cmimi eshte konkurrues. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne numrat e meposhtem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 0
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 158.00 m²
   • Zone interneti 98.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerta Cara
  Telefone: +355692708288
  email: blerta.cara@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %