Ju jeni vizitori 4650850

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient Komercial Rr. Margarita Tutulani
 • 15049990_210116789414658_314660236_n
  Full Screen
  • 15049990_210116789414658_314660236_n%1/3
  • 15049820_210116852747985_2093942682_n%2/3
  • 15050011_210116876081316_613280152_n%3/3
  1/3
  15049990_210116789414658_314660236_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 572
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Margarita Tutulani
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Zone toke: 80 m²
   • per shitje 168 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Ambient komercial Rr Margarita tutulani .Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka akses direkt me rrugen kryesore, eshte i paisur me verande direkt me rrugen, dhe eshte i dhene me qira, momentalisht eshte ne gjendie pune i cili funsionon si piceri
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone toke 80.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %