Ju jeni vizitori 4650838

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILE DY KATESHE ME SIPERFAQE TE KONSIDERUESHME
 • 14958852_1200591510011423_1771545115_n
  Full Screen
  • 14958852_1200591510011423_1771545115_n%1/29
  • 14962461_1200591546678086_1799347535_n%2/29
  • 14958458_1200624073341500_942865047_n%3/29
  • 14958494_1200623913341516_796459480_n%4/29
  • 14961340_1200623996674841_1015447703_n%5/29
  • 14961331_1200624343341473_554599551_n%6/29
  • 14961584_1200624273341480_1187991817_n%7/29
  • 14962353_1200624453341462_2075351468_n%8/29
  • 14962887_1200623100008264_1541044067_n%9/29
  • 14962954_1200624516674789_1015608089_n%10/29
  • 14962903_1200624356674805_383906776_n%11/29
  • 14963090_1200623790008195_969545589_n%12/29
  • 14963508_1200623590008215_942627123_o%13/29
  • 14971146_1200623396674901_751920270_n%14/29
  • 14964237_1200622553341652_2001875546_o%15/29
  • 14971432_1200623503341557_493548371_n%16/29
  • 14971910_1200624160008158_753785649_n%17/29
  • 14971192_1200624040008170_1235540362_n%18/29
  • 14971521_1200623320008242_1029589923_o%19/29
  • 14996387_1200623713341536_11285696_n%20/29
  • 14976183_1200623203341587_704753687_o%21/29
  • 14996352_1200591766678064_760437966_n%22/29
  • 14996419_1200624083341499_621760269_n%23/29
  • 14996437_1200591720011402_690357978_n%24/29
  • 15007849_1200622323341675_160641580_o%25/29
  • 14996527_1200591653344742_1013963436_n%26/29
  • 15007804_1200622366675004_1222943257_o%27/29
  • 15032398_1200623726674868_459307025_n%28/29
  • 15032405_1200624096674831_838497407_n%29/29
  1/29
  14958852_1200591510011423_1771545115_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 348
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1.280 m²
  • Mbulim zone: 280 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 210 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile ne afersi te Vaqarrit 50 metra nga rruga kryesore.
  Vila ka nje siperfaqe totale prej 1000m2 truall, ku 589 m2 jane te shfrytezueshme si toke are dhe 411 jane te shfrytezueshme si truall toke.
  Vila dy kateshe ka nje siperfaqe prej 280m2 dhe eshte e rrethuar me nje mure rrethues i cili ben te mundur rrethimin e te gjithe pjeses se truallit.Te gjitha siperfaqet disponojne dekumentacion te rregullt.
  Pjesa e oborrit eshte e perbere nga nje shumellojshmeri pemesh frutore si shege,portokalle,hurme,mandarina etj si dhe dy puse funksionale.
  Kati i pare eshte i organizuar me pjesen e jashteme te verandes , dhome ndenjie,dhome dhome miqsh dhe pjesa e dhomes se kuzhines, gjithashtu dhe tualeti.
  Kati i dyte eshte i organizuar me pjesen e hollit i cili ben shperndarjen ne tri dhomat e gjumit dhe ne tualet.
  Ne afersi te viles ndodhen te gjitha facilitetet e mundeshme qe te bejne jetesen tuaj sa me te rahateshme dhe komode.
  Nese deshironi qe te beni investimin me te rendesishem te jetes suaj kjo do te ishte per ju zgjidhja e duhur.
  Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Holli dhomave te gjumit 2
   • Korridor
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • dhome ndenje 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Kendi I lojerave per femije
   • Prone rurale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Peme frutash
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga mali
   • vresht
  • Siperfaqet
   • planimetria 280.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 1280.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %