Ju jeni vizitori 4571257

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 Rr Durresit ,Pallat i ri + Parkim
 • 15049959_210435659382771_931464421_n
  Full Screen
  • 15049959_210435659382771_931464421_n%1/5
  • 15046381_210435679382769_1222881101_n%2/5
  • 15058760_210435706049433_555400756_n%3/5
  • 15046256_210435699382767_870158727_n%4/5
  • 15033557_210435709382766_1429265941_n%5/5
  1/5
  15049959_210435659382771_931464421_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 575
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Durrsit pran Shkolles Q Stafa
  • Zona e brendshme: 109 m²
  • Mbulim zone: 122 m²
  • Zone toke: 122 m²
   • per shitje 109 000 €
 • Detajet e prones

  ju jepet mundesia qe te jetoni brenda unazes se vogel ne nja rruget me kryesore te Tiranes, rr.Durresit. Apartamenti eshte ne pallat te ri mjaft komod dhe per me teper nuk vuani per gjetjen e parkingut pasi ofrohet edhe posti i parkingut perfshire ne cmim. Ne nje nga pikat me strategjithe per vete faktin se jeni i rrethuar me te gjitha sherbimet e mundshme dhe shume prane institucioneve kryesore. Jepet i mobiluar ne rast se ju do keni interes per mobilimin qe gjendet ne apartament. na kontaktoni per cdo intere qe do keni rreth ketij apartamenti!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 122.00 m²
   • Zone toke 122.00 m²
   • Zone interneti 109.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %