Ju jeni vizitori 4673244

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bar kafe per shitje
 • DSCN0376
  Full Screen
  • DSCN0376%1/3
  • DSCN0375%2/3
  • DSCN0378%3/3
  1/3
  DSCN0376
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 203
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht
  • Zona e brendshme: 58,90 m²
  • Mbulim zone: 58,90 m²
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Bar Kafe ne zonen e Yzberishtit me siperfaqe 59 m2 me certifikate pronesie. Ambienti ka mobilim komod dhe aktualisht eshte i dhene me qera. Ambienteti jasht lokalit eshte i mbuluar me tende druri e cila e ben te shfrytezueshem ambientin e jashtem. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 58.90 m²
   • Zone interneti 58.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %