Ju jeni vizitori 4600347

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament tek kryqezimi i 21 Dhjetorit.
 • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.45 PM (2)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.45 PM (2)%1/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.23 PM (1)%2/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.23 PM (2)%3/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.45 PM%4/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.23 PM (3)%5/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 4.59.54 PM (6)%6/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 4.59.54 PM (3)%7/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.23 PM (7)%8/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 4.59.54 PM%9/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 4.59.54 PM (4)%10/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 4.59.54 PM (2)%11/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.23 PM (9)%12/13
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.23 PM (6)%13/13
  1/13
  WhatsApp Image 2016-11-11 at 5.00.45 PM (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 531
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ne zonen e kryqezimit te 21 Dhjetorit me rrugen e Kavajes.
  Prona eshte e kompozuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 dhome ndenjeje dhe 1 tualet.
  Drejtimi i apartamentit eshte nga jugu dhe perendimi.
  Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe shume komod.
  Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 87.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Xhaferraj
  Telefone: +355692056007
  email: e.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta