Ju jeni vizitori 4584268

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Durres
 • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.15.00 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.15.00 (1)%1/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.14.33%2/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.15.05 (1)%3/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.15.03 (1)%4/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.14.57%5/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.14.03%6/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.14.32%7/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.15.00%8/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.14.16%9/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.14.39%10/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.15.05%11/12
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.15.03%12/12
  1/12
  WhatsApp Image 2016-11-11 at 12.15.00 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 736
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Golem
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Durres.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 tualete dhe nje verande.
  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me punime shume cilesore, me sistem te brendshem ngrohje-ftohje dhe panele diellore.
  Pamja e ofruar nga veranda eshte teper relaksuese.
  Per cdo informacion na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %