Ju jeni vizitori 4584283

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per Qira
 • 20161114_113030
  Full Screen
  • 20161114_113030%1/3
  • amb. sherbimi 155.5m2.%2/3
  • 20161114_113039%3/3
  1/3
  20161114_113030
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 512
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Skender Luarasi
  • Zona e brendshme: 156 m²
  • Mbulim zone: 156 m²
   • Per qira  1 900 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Ambienti ka sherbyer gjithmone si Bar-Kafe. Me nje siperfaqe prej 156m2 te brendshme dhe nje hapsire te shfrytezueshme perpara, me 3 mundesi hyrje komerciale buze rruges kryesore. Ambienti mund te sherbeje per cfare do lloje biznesi per nga vet pozicioni i favorshem dhe aksesi i menjehershem qe ka. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 156.00 m²
   • Zone interneti 156.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta